Tel:
Çin PET Isı Transfer Filmi Üretici
Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd
Sorumluluk, kalitenin teminat altındadır ve mülkiyet, şirketin ömrüdür.

Ana sayfa

Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8

Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd

2010 yılında kurulan Haining Bo Run Yeni Dekoratif Malzeme Co, Ltd profesyonel üreticisi ve ihracatçısı olan tasarım, geliştirme ve ısı transferi filmi üretimiyle ilgilidir. Içinde bulunduk
Haining şehir, Zhejiang eyaleti, Çin uygun ulaşım erişim ile. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında farklı pazarlarda çokça takdir edilmektedir. Bitti
300 çalışanı, 4000000 USD'yi aşan ve halen dünya çapındaki üretimimizin% 80'ini ihraç eden yıllık satış rakamı.
Tam donanımlı tesislerimiz ve üretimimizin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemize olanak tanır. Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimiz sayesinde dünya çapında global bir satış ağı elde ettik.
Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : Weilaiyi

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Haining Bo Run yeni Dekorasyon Malzemeleri Co, Ltd 2010 yılında, piyasa taleplerini karşılamak amacıyla, çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılan termal transfer filmi geliştirmeye odaklanmış, PVC tavan transfer filmi üretiminin selefi kurulmuştur. Şirketin kuruluşundan bu yana, odak noktası olarak pazar geliştirme, temel kalkınma konsepti ve bütünlüğünü temel alan iş ilkelerinin kalitesine her zaman bağlı, tüm personel birlikte çalışmak, sıkı çalışma ve aktif çalışmaları yürütmek. Ürün pazar payı, marka bilinirliği, teknoloji seviyesi, kalite ve diğer göstergeler endüstri lideri seviyeye ulaştı, Çin'in en yeni gelişim potansiyeli olan iş grubu haline geldi.

Firma Servisi

Teknoloji geliştirme temelinde şirket, üst yönetim, pazarlama ve üretim becerileri konusunda deneyimli personel deneyimli bir grup içine girmiştir. Haining Bo Run Yeni Dekorasyon Malzemeleri A.Ş., Ltd'de büyük dikkat temel yönetim ücreti olarak ödenmektedir. , Istikrarlı kalite, satış öncesi hizmetleri sürekli iyileştirme, satış ve satış sonrası hizmetler ve ürünlerimizin piyasa rekabet gücünü artırmak.
Firmamızın ana ürünleri: pvc mobilya filmi, mermer yapışkan film, duvar koruyucu film, dekoratif kapı filmi vb.
Şirket, "dürüst satış, en iyi kalite, insan odaklılık ve müşterilere sağladığı faydalar" inancını sürdürüyor.
Müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünleri sunmak için her şeyi yapıyoruz. Hizmetlerimiz başladıktan sonra sonuna kadar sorumlu olacağına söz veriyoruz.

Şirket takım

Şirketin kuruluşundan bu yana, "Teknolojik Yenilik ve İnsanlar Yönelim" in gelişim rehberini takip etmekte ve yeni, ileri teknolojiyi keşfetmek, bulmak, keşfetmek ve keşfetmek için aktif olarak ısı transferi filmi üretiminin ön saflarına girmektedir. Ürünlerimizi sattığımız için tasarruf etme, tüketim azaltma, çevreyi koruma, proje yatırımını azaltma ve müşterilerimiz için yönetimi geliştirme taahhüdümüz olabilir. Analiz araçları.
Şirket, 200'yi aşkın personeli, yüksek lisans derecesi ile ilgili disiplinlerdeki 72 personeli, personelinin büyük çoğunluğu, bol tasarım ve geliştirme tecrübesine sahip folyo tasarımı ve üretim yönetimi birimlerinden geliyor. Şirket aynı endüstride lider birçok yeni ve yüksek teknoloji ürünlerini geliştirmiştir.

Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd
No.2 Xinguang Yolu Xieqiao Kasaba Haining Şehri Zhejiang Eyaleti Çin
Tel:86-573-87875788-8618268822789
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite PET Isı Transfer Filmi Tedarikçi. © 2017 - 2020 china-pet-film.com. All Rights Reserved.